Diary

NOVINKY

13. července 2012 v 14:31 | Juliet
AHOJ :)

MÁM PRO VÁS NOVINKU:

- POKUD BYSTE MĚLI ZÁJEM STÁLE ČÍST MÉ ČLÁNKY ATD., MŮŽETE MĚ SLEDOVAT NA WWW.JULIEDVORAKOVA.BLOGSPOT.COM :) JE TO TAKOVÝ MŮJ OSOBNÍ BLOG, NA KTERÉM MŮŽETE NAJÍT MOJE FOTOGRAFIE, OUTFITY, VÝLETY, INSPIRACI A TAK DÁLE. :)

war with blog.cz

28. července 2011 v 19:57 | Juliet
Opět se nějak nedaří. Někdy se blog.cz uráčí mě provokovat takovým způsobem, že nechce, abych se dostala na blog a opakovaně mi vypadává a musím se znovu a znovu přihlašovat. Někdy je to jenom nový způsob nastavování deignu, který mě také vytočí, jelikož na tom zase neumím a nemůžu automaticky měnit vzhled, ale musím si nejdřív přečíst, jak se to dělá a nyní to jsou komentáře! Nejdou mi přidat ke článku na jakémkoli blogu komentáře. To je špica, blbý komentáře. A pořád si to hraje na chytrýho a píše mi to spisovnou češtinou: Výpočet je nesprávný!
Stalo se to už dneska někomu? No vlastně, proč se ptám, protože ten, komu se to taky stalo, mi nebude schopen odpovědět, jelikož mu nejdou přidávat komentáře, že. Takže nemůžu odpovědět nikomu. Ale říká se, kdo si počká, ten se dočká. Tak doufejme, že to bude platit i v tomto případě.


Těšit se můžete ještě nevím na co. Nemám tu svoji chvilku kreativnosti. Tu jsem mimochodem neměla už ais měsíc. Ale až přijde, tak se teprve budete mít na co těšit! Čekejte a dočkáte se. :D

back from paradise

24. dubna 2011 v 23:07 | Juliet
Paris is everything, what you want. It's a big city with style! That's why I love Paris so much..
Byl to opravdu nejúžasnější týden, co jsem kdy zažila. Paříž jsem vždycky chtěla poznat, ale netušila jsem, že to bude taková paráda. Je to prostě město přesně pro mě. Styl - móda - kultura - historie. Pokud budete mít možnost se tam podívat, tak určitě jeďte, protože je to tam krásný. Hlavně až uvidíte Eifellovu věž, tak to se normálně nedá bez slova: Týjo nebo i něco sprostěšjího :D Prostě byla to fakt bomba a Paříž se řadí mezi moje oblíbené města.

Paris

18. dubna 2011 v 9:27 | Juliet
Tak jo, konečně se jedu podívat do Paříže.
Výhoda pro mě, nevýhoda pro vás. Aspoň si odpočinu, uvidím zase něco krásného, co mě přiměje použít můj kouzelnej fotoaparát. Chtěla jsem si vzít i můj notebook, abych mohla být ve spojení se světem, ale maminka je maminka. :D Takže jsem poslechla a budu žít jenom pro Paříž. Juhuu
Předem oznamuji, že dnes od 12:00 do pátku 24:00 jsem mimo tento blog a e-mail, proto prosím vemte na vědomí, že samozřejmě nebudu odepisovat apod. Týden si taky užijte jako já, hlavně bez úrazu.

Bravo

5. dubna 2011 v 17:43 | Juliet
Ahoj,
tak jsem se dozvěděla, že se o mém e-shopu píše v Bravu.. moc mě to potěšilo, i když vůbec nevím, jak se to tam dostalo, ale to nevadí. A také děkuji všem, kteří mi dali na blog vědět a doufám, že se tady bude novým návštěvníkům líbit :) Zde jsou fotografie, pokud by sis někdo ten časopis chtěl koupit nebo něco podobného :)

15/03/2011 sunshine

15. března 2011 v 18:35 | Juliet
Konečně krásné jarní počasí.. někdy skoro až letní :D ale to nevadí. Miluju jaro a léto, to teplo, sluníčko, moře, vodu, kraťasy a tílka.. prostě už jsem to potřebovala jako sůl. Každý den aspoň hezky začíná a člověk je hned o něco veselejší.
Tento týden si budu užívat, jak nejvíc to půjde :))


09/03/2011 strawberries

9. března 2011 v 19:16 | Juliet
Pořád se té rýmy nemůžu zbavit.. Doufám, že o víkendu už to bude lepší, abych mohla dělat taky něco užitečnějšího než jen ležet, válet se, dívat se na televizi a spát. Zrovna mám strašnou chuť začít něco vyrábět, ale tady ve Vídni bohužel nemám vůbec NIC! Proto zase píšu jenom článek, ale mám pro vás fashion fotky. Nebudu to zveřejňovat v jednotlivém článku, ale přidám je k tomuto, protože to jsou asi jenom dvě a ne moc kvalitní. Byly focené před plesem a už byla tma, takže je to vyfocené při umělém světle.
Možná vám poslouží jako inspirace k vašemu outfitu na ples. Já jsem zvolila krátké stříbrno-zlaté šaty s jedním ramínkem, páskové high heels (skvěle drží nohu a nevyzouvají se, akorát výška je opravdu závratná - 10 cm :D), netradiční béžové psaníčko, černý lak na nehty, dlouhé stříbrné náušnice a obrovský stříbrný prsten, který není na fotkách vidět.

Fashion cherry

7. března 2011 v 19:04 | Juliet
Nevím, o čem bych měla napsat, ani nevím, jak bych měla začít, ale jedno vím jistě: Nechci to tady nechat jen tak odpadnout. Dalo mi to dost práce na to, abych to teď zanedbávala, takže se do toho znovu pustím a budu se tomu věnovat pilněji. Strašně ráda bych přidala nějakou fashion, ale jsem teď nemocná, takže nemám na žádné módní výstřelky ani pomyšlení a do školy hodím ve svetru a hlavně s šátkem kolem krku. Ale až se uzdravím, tak určitě něco nafotím, jelikož už mám taky nějaké ty outfity vymyšlené. :)

Tak zatím jenom pro pokochání jsem našla pár obrázků.15/02/2011

15. února 2011 v 17:09 | Juliet
Další školní půlrok začal a s ním se také naše škola přestěhovala, jelikož se ta stará škola celá renovuje. Předtím jsem mohla z intru vyjít za 2 minuty 8:00 a za 1 minutu jsem byla ve škole, teď musím vstávat o půl hodiny dřív, v 7:22 mi jede Schnellbahn a potom musím ještě 10 minut pěšky. No rozhodně mi to moc nevyhovuje, ale nedá se nic dělat. Teď už snad jen doufat, že tu naši starou školu stihnou opravit za ten půl rok a nebudeme v této škole muset trčet déle...

Tento týden bohužel žádný výrobek nepřidám, protože to nemám nafocené, ale o víkendu se budu snažit, aby se tady něco takového objevilo :) Můžete se jenom těšit buď na nějakou fashion nebo deníček. Nic víc bohužel udělat nemůžu.. 

Mám tady pro vás alespoň nějaké fotografie, co jsem fotila na horách a doma. :))
Retrotown ©

i'm back again

12. února 2011 v 12:27 | Juliet
Hallo.
Včera večer jsme se konečně vrátili z týdenní namáhavé dovolené. Bohužel jsem ještě před odjezdem nestihla napsat článek, že odjíždím, tak jsem napsala alespoň "vzkaz" do volitelného horního menu. Nechtěla jsem to tady nechávat jen tak, ale nezbyl mi čas, abych mohla něco přednastavit. No, tak píšu teď :)
Hned zítra přidám nějaký nový článek, nechte se překvapit. Ještě nevím, co to bude. Dneska budu pokojně odpočívat a vymýšlet nové návrhy výrobků, vyrábět nové výrobky, vymýšlet zajímavé články a novou fashion. :)
Retrotown ©
Tak zítra, nezapomeňte.
♥ Juliet, retrotown

And it's done..

25. ledna 2011 v 21:00 | Juliet
Super pocit, když se člověk nemusí učit na další den a má čas i na ostatní věci kromě učení, které kvůli tomu zanedbával. Už jsem to potřebovala - chvilku odpočinku, klidu, "bezvětří"...


Dneska jsem dopsala poslední písemku a v pátek nám uzavírají známky. Se známkami, které zatím vím, jsem nadmíru spokojená. Dneska se mi bohužel nepovedla školní práce ze zeměpisu, tak nevím, co mám očekávat, ale nějak to dopadne. Hlavně, že už je to za mnou :)
I když pořád se musím učit němčinu, ale teď čtu německou knížku/y, takže to se celkem dá. Jedna z nich se jmenuje "Die Göttin trägt Gucci", což v překladu znamená "Bohyně nosí Gucci". Je to vlastně skoro to samé jako "Ďábel nosí Pradu". Zatím jsem na začátku, takže vám nemůžu podrobněji říct o čem to je.
V hlavě se mi honí tolik myšlenek, že to ani nemůže být možné. Jedna z nich je, že už se nemůžu dočkat až bude jaro a půjdeme s taťkou na golf. Už úplně cítím, jak mi to přes tu zimu chybí. Je to skvělý sport na odreagování, relaxaci a koordinaci těla. Vždycky mě přivede do úplné euforie, nejspíš to bude z těch odpalů. Když míček odpálím dobře, tak zazní příjemný kovový zvuk od golfové hole a míček letí daleko... no a to asi nikdo nikdy nepochopí a nepocítí, když nikdy v životě nedržel golfovou hůl v ruce. Ale moje závěrečná slova jsou - vyzkoušejte to! Třeba se vám to taky zalíbí jako mně. :)

Jak se vám povedlo první pololetí a jste se svými známkami spokojení?
Co je v posledních dnech promítáno ve vašich šedých mozkových buňkách? O jaké myšlenky byste se chtěli podělit?

CHILL OUT!

22. ledna 2011 v 13:48 | Juliet
Ještě jeden týden. Ještě pár písemek. A potom konečně - CHILL OUT!

Doufám, že chápete moji nepřítomnost. Měla jsem chuť vám přes týden napsat, ale než se mi načetl blog.cz, tak mě to zase přešlo. Největší nevýhoda internátu - pomalý internet. A to sakra hodně! To se tedy moc omlouvám. Dalším důvodem jsou také písemky a uzavírání známek, které máme příští týden.
Dále - nové výrobky zveřejním nejspíš zítra, pokud bude čas. Tešte se také na různé fashion články :)

To by bylo na začátek snad vše. Jinak celkem si teď ujíždím na všelijakých typech bot :) Hlavně hledám na jaro a léto nějaké balerínky a mokasíny. V příštích dnech ještě můžete také očekávat můj "Wishlist" na jaro/léto.  

Tumblr_lfevfka2mx1qdr0s2o1_500_large

What do I want?

8. ledna 2011 v 22:08 | Juliet
Chtěla bych toho opravdu hodně, ale to asi každý. Sice se vůbec netěším do školy, ale do Vídně se těším. Asi tušíte důvod. :D Slevy, slevy a nakupování! Hned, jak přijdu v pondělí ze školy, tak se půjdu projít jen tak na Maria Hilfer Straße a jen tak náhodou si to namířím do první Zary, co uvidím.. musím utratit těch 15€, které jsem dostala k Vánocům. Není to moc, ale na jeden svetřík nebo mikinu to stačí.. zbytek půjde z mých vlastních (teda, jak bych to řekla.. z karty, na kterou mi rodiče dávají peníze :D).
Retrotown ©
Tak tyhle by se mi hodily. LIKE!
Retrotown ©
Do H&M si určitě zajdu pro nějaké tričko z nové kolekce LANVIN♥H&M.

Dot ...

4. ledna 2011 v 19:49 | Juliet
Pár teček..
to stačí k vyjádření toho, co vám teď chci sdělit. Bohužel blog.cz opět nějak nezvládá a v mém případě se to projevuje tím, že nemůžu vkládat komentáře ani na můj ale ani na ostatní blogy. Proto se omlouvám za to, že nebudu moct odepisovat na vaše komentáře.. až se to spraví, tak samozřejmě ihned odepíšu. :)

Taky pro vás mám další NOVINKU!
Už asi rok se mi tady v šuplíku válí plsť různých barev, tak jsem přemýšlela, jak ji využít. Napadlo mě, že by nebylo špatné založit další rubriku s výrobky z plstě. Nejspíš budu šít přívěšky, odznaky a náhrdelníky. Doufám, že se to povede a bude se vám to líbit! :)
Retrotown ©

Silvestr

1. ledna 2011 v 0:00 | Juliet
ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!
Retrotown ©
Hodně úspěchů ve škole, v práci, hodně zdraví, štěstí a splněných přání!

Přeje
RETROTOWN

Třpytivá mašle...

29. prosince 2010 v 12:24 | Juliet
Retrotown ©
...pokrytá flitry vykukuje z kosmetické taštičky. A to mi také připomíná, že bych si měla jít dobalit svoje věci do kufru. Už stačí jenom kosmetika, hygiena, učení, knížky a mám to hotové. Jejda, málem bych zapomněla na věci, které potřebuji na vyrábění. To by tady potom nebylo nic nového, až bych se vrátila. 

Už jste nejspíš pochopili, že odjíždím pryč. Od dneška do neděle jedeme na hory. Pokud to ještě stihnu, tak přednastavím nějaké články, aby to tady nebylo tak prázdné.
Přeji krásného Silvestra a Šťastný nový rok!

P.S.: Včera mi ohodnotila blog laurey* (http://ok-i.blog.cz/) a za to jí moc děkuji. Díky ní jsem se rozhodla, že budu psát i můj deníček, tak to se máte taky na něco těšit :D A tady je diplom:


Retrotown ©
 
 

Reklama